SOTRO Auto Glass GLUE Клей поліуретановий для монтажу автоскла в гільзі, 310мл T063001

Производитель: SOTRO Refinish Systems
Код товара: 1676-
118 грн

  • Доступность: На складе

Преимущество покупки SOTRO Auto Glass GLUE Клей поліуретановий для монтажу автоскла в гільзі, 310мл T063001
Доставка и оплата

Доставка и оплата

Без проблем доставим товар в любую точку страны

Не уверены с выбором

Не уверены с выбором

Делайте заказ, менеджер уточнит все дедали

SOTRO AUTO GLASS GLUE – однокомпонентний, поліуретановий клей для монтажу автомобільного скла. Однокомпонентний, поліуретановий клей, що володіє високою в’язкістю, здебільшого використовується для монтажу скла в автомобілях з подушкою безпеки і без неї. Твердне протягом більш тривалого часу, що дозволяє застосування на великому вітровому склі автобусів і вантажівок. Поверхні, що склеюються, повинні бути сухими, знежиреними, без пилу і без будь-яких забруднюючих речовин, які можуть перешкодити склеюванню. Очищати метилетилкетоном (МЕК) або ацетоном. Дати висохнути після знежирення. Проколоти картридж і відрізати сопло відповідно до необхідного діаметру екструзії, видалити металеву основу і видавити ручним або пневматичним пістолетом. Встановити скло, покрите клеєм, на кузов автомобіля і притиснути до початку затвердіння клею (тобто не більше 30 хвилин після нанесення). Уникати контакту з MS полімерами, гібридними PU або силіконовими герметиками, а також зі спиртами або аміаком під час затвердіння.

І​нтернет-магазин Color-Center пропонує купити SOTRO Auto Glass GLUE Клей поліуретановий для монтажу автоскла в гільзі,  310мл T063001  з доставкою по всій Україні. 

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Покупайте SOTRO Auto Glass GLUE Клей поліуретановий для монтажу автоскла в гільзі, 310мл T063001 в магазине "Color-center". Звоните нам, задавайте вопросы, делайте заказ на SOTRO Auto Glass GLUE Клей поліуретановий для монтажу автоскла в гільзі, 310мл T063001. Мы доставим товар SOTRO Auto Glass GLUE Клей поліуретановий для монтажу автоскла в гільзі, 310мл T063001 по Украине популярными и удобными для Вас службами доставок.