Spies Hecker (Німеччина) Фарба серії 293/295 солід-металік-перламутр за 100мл л

Производитель: Spies Hecker
Код товара: 1085-01
240 грн

  • Доступность: На складе

Преимущество покупки Spies Hecker (Німеччина) Фарба серії 293/295 солід-металік-перламутр за 100мл л
Доставка и оплата

Доставка и оплата

Без проблем доставим товар в любую точку страны

Не уверены с выбором

Не уверены с выбором

Делайте заказ, менеджер уточнит все дедали

Німецький виробник фарби та матеріалів преміум сегмента, який допомогає створювати найскладніші кольори.

Виготовлення кольору можливо в чоторьох варіантах в залежності від необхідного рівня попадання в колір Вашого авто:

1. Підбір по коду (злив по коду). Попадання  в колір 75-85 відсотків(в окремих випадках вище). Зразок не потрібен. Термін виготовлення 10 хвилин. Підійде для незначних підкрасів в найменш відповідальних місцях, повних фарбувань авто або для реставрації від сколів. 

2. Апаратний підбір фарби за допомоги спектрофотометра. Апарат видає найліпший варіант вашого кольору з існуючої бази кольорів. Попадання в колір 85-90 відсотків. Потрібен зразок. Термін виготовлення 10 хвилин.
3. Підбір фарби за допомоги існуючої бази готових викрасів зроблених нами власноруч. Потрібен зразок. Термін виготовлення 1 година. Попадання в колір 85-95 відсотків.
4. Підбір фарб кваліфікованим фахівцем, за допомогою найсучаснішого обладнання та ручна підгонка фарби до вашого авто. Надається тест викрас, та за вашим запитом  тест на VCI (індекс візуальної кореляції).Потрібен зразок. Термін виготовлення від однієї до 3 діб, в залежності від складності кольору та завантаженості. Попадання в колір 90-99 відсотків.
 
Ціна фарби від 240 грн за 100 грамм фарби. На виході 150 грамів готової фарби. 
У випадку ручної підгонки фарби ціна підбору фарби від 100 до 200 грн, в залежності від кольору.

В залежності від кольору ціна може змінюватися від вмісту в неї спеціальних добавок (ксералік, спеціальних зерен, та порошкові компоненти). Для уточнення деталей стосовно ціни Вашого кольору потрібен актуальний зразок  по якому буде кольоруватися фарба. У випадку якщо фарба зливається по коду, можно дізнатить ціну дистанційно. 

Інтернет-магазин Color-Center пропонує купити Spies Hecker (Німеччина) Фарба серії 293-295 солід-металік-перламутр 100мл з доставкою по всій Україні і по Києву.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Покупайте Spies Hecker (Німеччина) Фарба серії 293/295 солід-металік-перламутр за 100мл л в магазине "Color-center". Звоните нам, задавайте вопросы, делайте заказ на Spies Hecker (Німеччина) Фарба серії 293/295 солід-металік-перламутр за 100мл л . Мы доставим товар Spies Hecker (Німеччина) Фарба серії 293/295 солід-металік-перламутр за 100мл л по Украине популярными и удобными для Вас службами доставок.